« Sierpień Kalendarz | Strona główna
Wrzesień 2014
Październik »
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
 
 
 
 
 
 
 
 
 
10
15:30 - 00:00
KL-4 "Klub aktywnego matematyka"
Organizator zajęć: Jadwiga Pieczywek
11
15:00 - 00:00
Konferencja "Deutch auf Deutch - czyli język niemiecki jako język do komunikacji z uczniami na lekcji"
Organizator zajęć: Natalia Malenko
15:00 - 00:00
Konferencja "Efektywne formy pracy na zajęciach języka angielskiego"
Organizator zajęć: Natalia Malenko
12
15:00 - 00:00
Konferencja "Nauczanie w praktyce na lekcjach historii i wos"
Organizator zajęć: Bożena Zgrzywa
13
14 
 
15
15:00 - 00:00
Konferencja "Główne kierunki pracy polonisty SP w roku szkolnym 2014/2015"
Organizator zajęć: Joanna E. Szkop
15:00 - 00:00
Konferencja "Stymulacja procesów percepcyjnych u dzieci w wieku przedszkolnym"
Organizator zajęć: Maria M. Ferenc
15:00 - 00:00
Konferencja "Przygotowanie wychowanków do pracy nad sobą ważnym zadaniem wychowawcy"
Organizator zajęć: Hanna Waszkiewicz
16
14:00 - 00:00
KL-1 - Klub dyrektora szkoły lub placówki oświatowej
Organizator zajęć: Janina Arcimowicz
15:00 - 00:00
Konferencja "Autoewaluacja w pracy nauczyciela"
Organizator zajęć: Joanna Marek
15:00 - 00:00
Konferencja "Sposoby wspierania rozwoju uczniów z dysfunkcjami w placówkach oświatowych"
Organizator zajęć: Danuta Momot
17
00:00 - 00:00
Konferencja "Jakość kształcenia zawodowego w kontekście wymagań rynku pracy"
Organizator zajęć: Iwona Puciłowska
15:00 - 00:00
KL-8 "Klub kreatywnych katechetów"
Organizator zajęć: Lucyna Samsel
15:00 - 00:00
Konferencja "Kształcenie świadomości językowej uczniów w kontekście przygotowań do egzaminu gimnazjalnego"
Organizator zajęć: Dorota Dąbrowska
15:00 - 00:00
Konferencja "Sześciolatekw klasie pierwszej"
Organizator zajęć: Danuta Lasek
15:00 - 00:00
Konferencja "Aby lekcje matematyki były ciekawsze i wyzwalały aktywność uczniów"
Organizator zajęć: Dorota Kozioł
15:30 - 00:00
KL-3 "Klub aktywnego matematyka"
Organizator zajęć: Jadwiga Pieczywek
18 
 
19 
 
20
09:00 - 00:00
KD-15 "Aktywnie i atrakcyjnie na lekcjach katechezy"
Organizator zajęć: Lucyna Samsel
09:00 - 00:00
Konferencja "Główne kierunki pracy polonistycznej w kontekście przygotowania uczniów do egzaminu maturalnego"
Organizator zajęć: Dorota Dąbrowska
21 
 
22 
 
23
09:00 - 00:00
KD-6 "Planowanie, organizowanie i dokumentowanie ewaluacji wewnętrznej"
Organizator zajęć: Janina Arcimowicz
24
09:00 - 00:00
KD-7 "Planowanie, organizowanie i dokumentowanie ewaluacji wewnętrznej"
Organizator zajęć: Janina Arcimowicz
14:00 - 00:00
KL-7 "Klub nauczycieli kształcenia specjalnego"
Organizator zajęć: Danuta Momot
15:00 - 00:00
Konferencja "Identyfikowanie uczniów zdolnych, planowanie i realizowanie pracy z nimi"
Organizator zajęć: Jolanta Boryszewska
15:00 - 00:00
Konferencja "Aby lekcje matematyki były ciekawsze i wyzwalały aktywność uczniów"
Organizator zajęć: Jadwiga Pieczywek
15:00 - 00:00
Konferencja "Nowe horyzonty multimediów w szkole"
Organizator zajęć: Bożenna Kossakowska
25
09:00 - 00:00
KD-7 "Planowanie, organizowanie i dokumentowanie ewaluacji wewnętrznej"
Organizator zajęć: Janina Arcimowicz
09:00 - 00:00
Konferencja "Środowisko edukacyjne współczesnego nauczyciela bibliotekarza"
Organizator zajęć: Dorota Dąbrowska
26 
 
27
10:00 - 00:00
KS-1 "W trosce o integralne wychowanie osoby"
Organizator zajęć: Lucyna Samsel, Elżbieta Osewska
28 
 
29
16:15 - 00:00
KD-1 - Język angielski dla nauczycieli - poziom średniozaawansowany
Organizator zajęć: Jolanta Boryszewska
30
09:00 - 00:00
W-1 "Część II. Budowanie mapy zadaniowej szkoły w oparciu o wybrane wymagania określone przez państwo szkołom i placówkom oświatowym kontynuacja szkolenia"
Organizator zajęć: Janina Arcimowicz