« Luty Kalendarz | Strona główna
Marzec 2015
Kwiecień »
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2
3
15:00 - 00:00
W-92 "Ocenianie kształtujące w klasach I-III"
Organizator zajęć: Danuta Lasek
4
5
 
7
09:00 - 00:00
KK-6 "Kurs kwalifikacyjny z zakresu oligofrenopedagogiki"
Organizator zajęć: Danuta Momot
09:00 - 00:00
W-120 "Jedna Biblia wiele zabaw-propozycje spotkań z Biblią"
Organizator zajęć: Lucyna Samsel
09:00 - 00:00
W-135 "Współpraca z ,,trudnymi rodzicami""
Organizator zajęć: Jolanta Boryszewska
09:00 - 00:00
KD-29 "Jak spełniać i poddawać ewaluacji wymagania państwa"
Organizator zajęć: Maria M. Ferenc
09:00 - 00:00
KK-3 Kurs kwalifikacyjny zorganizacji i zarządzania oświatą
Organizator zajęć: Janina Arcimowicz
8
09:00 - 00:00
KD-29 "Jak spełniać i poddawać ewaluacji wymagania państwa"
Organizator zajęć: Maria M. Ferenc
09:00 - 00:00
KK-3 "Kurs kwalifikacyjny z organizacji i zarządzania oświatą"
Organizator zajęć: Janina Arcimowicz
9
10
11
00:00 - 00:00
KL-3 "Klub aktywnego matematyka"
Organizator zajęć: Jadwiga Pieczywek
14:30 - 00:00
W-93 "Motywowanie uczniów do nauki - teoria i praktyka"
Organizator zajęć: Jolanta Boryszewska
15:00 - 00:00
W-83 "Wiosna i Wielkanoc pełna kolorów - ozdoby wiosenne i świąteczne"
Organizator zajęć: Lucyna Samsel
12
15:00 - 00:00
W-83 "Wiosna i Wielkanoc pełna kolorów - ozdoby wiosenne i świąteczne"
Organizator zajęć: Lucyna Samsel
13
14
09:00 - 00:00
KD-30 "Program wychowawczy szkoły - od planowania do ewaluacji"
Organizator zajęć: Hanna Waszkiewicz
09:00 - 00:00
W-82 "Papierowa wiklina i inne techniki"
Organizator zajęć: Danuta Momot
09:00 - 00:00
KK-6 "Kurs kwalifikacyjny z zakresu oligofrenopedagogiki"
Organizator zajęć: Danuta Momot
09:00 - 00:00
KK-3 Kurs kwalifikacyjny zorganizacji i zarządzania oświatą
Organizator zajęć: Janina Arcimowicz
09:00 - 00:00
W-137 "Przedszkole bez dyskryminacji-jak prowadzić działania antydyskryminacyjne w przedszkolu"
Organizator zajęć: Marzena Rafalska
15
09:00 - 00:00
W-82 "Papierowa wiklina i inne techniki"
Organizator zajęć: Danuta Momot
09:00 - 00:00
KK-6 "Kurs kwalifikacyjny z zakresu oligofrenopedagogiki"
Organizator zajęć: Danuta Momot
09:00 - 00:00
KK-3 Kurs kwalifikacyjny zorganizacji i zarządzania oświatą
Organizator zajęć: Janina Arcimowicz
16 
 
17
15:00 - 00:00
W-83 "Wiosna i Wielkanoc pełna kolorów - ozdoby wiosenne i świąteczne"
Organizator zajęć: Lucyna Samsel
18
00:00 - 00:00
KL-4 "Klub aktywnego matematyka"
Organizator zajęć: Jadwiga Pieczywek
14:30 - 00:00
KD-14 "Edukacja wlączająca jako alternatywna forma kształcenia uczniów ze specjalnymi potrzebami"
Organizator zajęć: Danuta Momot
15:00 - 00:00
W-129 "Awans zawodowy nauczyciela kontraktowego na mianowanego"
Organizator zajęć: Dorota Kozioł
15:00 - 00:00
W-83 "Wiosna i Wielkanoc pełna kolorów - ozdoby wiosenne i świąteczne"
Organizator zajęć: Lucyna Samsel
19
14:30 - 00:00
W-93 "Motywowanie uczniów do nauki - teoria i praktyka"
Organizator zajęć: Jolanta Boryszewska
20
15:30 - 00:00
W-87 "Możliwości stosowania nowoczesnych urządzeń telekomunikacyjnych w dydaktyce"
Organizator zajęć: Maria M. Ferenc
21
09:00 - 00:00
W-95 "Różne sposoby analizy i interpretacji utworów literackich"
Organizator zajęć: Dorota Dąbrowska
09:00 - 00:00
KK-6 "Kurs kwalifikacyjny z zakresu oligofrenopedagogiki"
Organizator zajęć: Danuta Momot
09:00 - 00:00
KL-5 "Klub aktywnego chemika"
Organizator zajęć: Dorota Kozioł
09:00 - 00:00
KD-35 "Diagnozowanie kompetencji polonistycznych uczniów w kontekście przygotowania do egzaminu maturalnego"
Organizator zajęć: Dorota Dąbrowska
09:00 - 00:00
W-119 "Wiosna i Wielkanoc pełna kolorów - ozdoby wiosenne i świąteczne"
Organizator zajęć: Lucyna Samsel
09:00 - 00:00
W-136 "Uczyńmy szkołę bezpieczniejszą-analiza zagrożeń, plan wprowadzania korekty"
Organizator zajęć: Jolanta Boryszewska
09:00 - 00:00
W-138 "Szkoła bez dyskryminacji-bezpieczna szkoła. Jak prowadzić działania antydyskryminacyjne w szkole"
Organizator zajęć: Marzena Rafalska
09:00 - 00:00
W-87 "Możliwości stosowania nowoczesnych urządzeń telekomunikacyjnych w dydaktyce"
Organizator zajęć: Maria M. Ferenc
22
09:00 - 00:00
KK-6 "Kurs kwalifikacyjny z zakresu oligofrenopedagogiki"
Organizator zajęć: Danuta Momot
23
14:00 - 00:00
W-145 "Rozmowy z wychowankami na ważne dla nich tematy"
Organizator zajęć: Hanna Waszkiewicz
24
16:00 - 00:00
KD-27 "Kurs kierowników wypoczynku dzieci i młodzieży"
Organizator zajęć: Bożenna Kossakowska
25
15:00 - 00:00
W-109 "Projektowanie ciekawych lekcji matematyki w szkole ponadgimnazjalnej"
Organizator zajęć: Jadwiga Pieczywek
15:00 - 00:00
KL-7 "Klub nauczycieli kształcenia specjalnego"
Organizator zajęć: Danuta Momot
26
10:00 - 00:00
KS-1 "Aktualności bibliotekarstwa szkolnego"
Organizator zajęć: Dorota Dąbrowska
15:30 - 00:00
KL-6 "Klub aktywnego przyrodnika"
Organizator zajęć: Joanna Marek
27 
 
28
09:00 - 00:00
W-97 "Uczeń i nauczyciel uczestnikami rozmowy dotyczącej literackich, językowych lub ikonicznych tekstów kultury"
Organizator zajęć: Dorota Dąbrowska
09:00 - 00:00
KD-30 "Program wychowawczy szkoły - od planowania do ewaluacji"
Organizator zajęć: Hanna Waszkiewicz
09:00 - 00:00
KK-3 Kurs kwalifikacyjny zorganizacji i zarządzania oświatą
Organizator zajęć: Janina Arcimowicz
09:00 - 00:00
KK-6 "Kurs kwalifikacyjny z zakresu oligofrenopedagogiki"
Organizator zajęć: Danuta Momot
29
09:00 - 00:00
KK-3 Kurs kwalifikacyjny zorganizacji i zarządzania oświatą
Organizator zajęć: Janina Arcimowicz
30 
 
31