« Kwiecień Kalendarz | Strona główna
Maj 2015
Czerwiec »
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
9
08:30 - 00:00
W-90 "Projekty w edukacji matematycznej i przyrodniczej"
Organizator zajęć: Maria M. Ferenc
09:00 - 00:00
KK-6 "Kurs kwalifikacyjny z zakresu oligofrenopedagogiki"
Organizator zajęć: Danuta Momot
09:00 - 00:00
KK-3 Kurs kwalifikacyjny zorganizacji i zarządzania oświatą
Organizator zajęć: Janina Arcimowicz
09:00 - 00:00
W-115 "Świat skał i minerałów"
Organizator zajęć: Joanna Marek
09:00 - 00:00
W-84 "ABC Teatru Lalek - animacja i budowa prostych lalek teatralnych
Organizator zajęć: Joanna Szkop
09:00 - 00:00
KD-33 "Wskazania wychowawcze zawarte w przypowieściach Jezusa"
Organizator zajęć: Lucyna Samsel
09:00 - 00:00
W-140 "Sposoby kształcenia kompetencji społecznych i obywatelskich w pracy wychowawcy"
Organizator zajęć: Marzena Rafalska
10
09:00 - 00:00
KK-3 Kurs kwalifikacyjny zorganizacji i zarządzania oświatą
Organizator zajęć: Janina Arcimowicz
11
12
15:00 - 00:00
W-133 "Przygotowanie multimedialnych materiałów dydaktycznych z wykorzystaniem programów:PHOTOSCAPE,FREEMAKE VIDEO CONVERTER"
Organizator zajęć: Bożenna Kossakowska
15:30 - 00:00
W-84 "ABC Teatru Lalek - animacja i budowa prostych lalek teatralnych
Organizator zajęć: Joanna Szkop
13
15:00 - 00:00
KL-3 "Klub aktywnego matematyka"
Organizator zajęć: Jadwiga Pieczywek
14 
 
15
14:00 - 00:00
KK-6 "Kurs kwalifikacyjny z zakresu oligofrenopedagogiki"
Organizator zajęć: Danuta Momot
15:30 - 00:00
W-84 "ABC Teatru Lalek - animacja i budowa prostych lalek teatralnych
Organizator zajęć: Joanna Szkop
16
09:00 - 00:00
KL-5 "Klub aktywnego chemika"
Organizator zajęć: Dorota Kozioł
09:00 - 00:00
KK-3 Kurs kwalifikacyjny zorganizacji i zarządzania oświatą
Organizator zajęć: Janina Arcimowicz
17
09:00 - 00:00
KK-3 Kurs kwalifikacyjny zorganizacji i zarządzania oświatą
Organizator zajęć: Janina Arcimowicz
18
09:00 - 00:00
W-101 "Wykorzystanie narzędzi WEB 2.0 w pracy nauczyciela bibliotekarza"
Organizator zajęć: Dorota Dąbrowska
19
15:00 - 00:00
W-133 "Przygotowanie multimedialnych materiałów dydaktycznych z wykorzystaniem programów:PHOTOSCAPE,FREEMAKE VIDEO CONVERTER"
Organizator zajęć: Bożenna Kossakowska
20
15:00 - 00:00
KL-7 "Klub nauczycieli kształcenia specjalnego"
Organizator zajęć: Danuta Momot
15:30 - 00:00
KL-4 "Klub aktywnego matematyka"
Organizator zajęć: Jadwiga Pieczywek
21
16:00 - 00:00
KD-23 "Kurs kierowników wycieczek szkolnych"
Organizator zajęć: Jolanta Simon
22
16:00 - 00:00
KD-23 "Kurs kierowników wycieczek szkolnych"
Organizator zajęć: Jolanta Simon
23
09:00 - 00:00
W-116 "Życie pradawnego człowieka z epoki kamienia"
Organizator zajęć: Joanna Marek
09:00 - 00:00
KD-33 "Wskazania wychowawcze zawarte w przypowieściach Jezusa"
Organizator zajęć: Lucyna Samsel
09:00 - 00:00
KK-3 Kurs kwalifikacyjny zorganizacji i zarządzania oświatą
Organizator zajęć: Janina Arcimowicz
24
09:00 - 00:00
KK-3 Kurs kwalifikacyjny zorganizacji i zarządzania oświatą
Organizator zajęć: Janina Arcimowicz
25 
 
26 
 
27
14:30 - 00:00
KD-14 "Edukacja wlączająca jako alternatywna forma kształcenia uczniów ze specjalnymi potrzebami"
Organizator zajęć: Danuta Momot
28
09:00 - 00:00
KD-5 "WDN w szkole - planowanie, organizowanie i dokumentowanie zadań"
Organizator zajęć: Janina Arcimowicz
29
15:30 - 00:00
W-123" Prawidłowości oceniania wychowawczego"
Organizator zajęć: Maria M. Ferenc
30 
 
31